Recenzje

Green out Pure Line Sour Diesel – Dutchtherapy

Pierwsza recenzja produktu z serii Green out. W przepisie na czekoladę konopną podlinkowałem czekoladową wersję Green out’a ponieważ również można go wykorzystać do celów rekreacyjnych i stanowi on bardzo podobny produkt. Linia „Pure Line” to coś innego, nośnikiem substancji aktywnych są tłuszcze (średnio-łańcuchowe trójglicerydy) czyli jedne z najzdrowszych, jednakże dla wielu trudniejsze do strawienia przez żołądek niż klasyczna wersja, dodatkowo olejek wzbogacony jest o terpeny.

Link: https://dutchtherapy.pl/sklep-cbd/produkty-green-out/green-out-pure-mini-ekstrakt-premium-200mg/

CENA: 35 zł (dostęp 12-04-2021)

Ilość CBD w porcji: 4 mg / 0,2ml
Ilość porcji: 
50
Zawartość całk. CBD: 
200mg
Zawartość całk. Δ-9-THC16mg / 0,16%
Postać: 
Olej o pełnym spektrum, z dodatkiem terpenów
Zastosowanie: Energy – doskonały do aktywności fizycznej, pracy. Sleep – idealne na sen – źródło strona producenta.

Poszczególne wersje produktu opatrzone nazwą handlową odmian, różnią się terpenami jakie do nich dodano, mają one za zadanie odwzorowywać różne popularne chemotypy konopi. Specyfik miałem okazję testować 3 razy, w ilości 10 ml, doustnie oraz podjęzykowo.

Jeżeli chodzi o stosunek ilości substancji aktywnych do ceny, dla osób które chcą nim suplementować cbd, mamy produkt ze średniej półki cenowej w porównaniu do popularnych olejków ale zawierający pełne spektrum substancji zawartych w konopi przemysłowej.

Jeśli chodzi o użycie rekreacyjne cena mogła by być mniejsza ale jest to jedyny sprawdzony przez duże grono ludzi produkt, z potwierdzonym działaniem i super opiniami, po których widać że pisane są przez niezależnych użytkowników a nie stanowią część kampanii reklamowej.

Przed spożyciem zalecam zjeść jakiś posiłek, wtedy green out lepiej się trawi. Przy pierwszym spotkaniu wziąłem go na pusty żołądek, co spowodowało godzinny ból brzucha. Na samym początku po wypiciu specyfiku uderza nas charakterystyczny smak, idzie tu wyczuć nutkę konopi, konsystencja oleju przypomina oliwę.

Działanie zaczyna się dosyć późno ale spokojnie można je ocenić jako średnie, w stosunku do przepisu na czekoladę na stronie porównałbym to do dawki otrzymanej z 15-20 gram suszu cbd, efekty są wyraźne, jeżeli użytkownik nie ma tolerancji z pewnością je odczuje. U mnie zaczęło się po 2 godzinach ale na spokojnie utrzymywało się przez 4-5 godzin.

Sam efekt był mocno relaksujący, lekko euforyczny czyli typowy dla edibles ale również bardzo usypiający, dlatego raczej lepiej wypić go wcześniej niż w godzinach wieczornych, na drugi dzień budzimy się z charakterystycznym dla konopi uczuciem zmęczenia.

Jeżeli ktoś chce uzyskać nieco mocniejszy efekt przy krótszym działaniu lepsza będzie aplikacja podjęzykowa w paru porcjach z przetrzymaniem w buzi około 10 minut, u mnie zredukowało to również uczucie senności i zniosło efekty zmęczenia po zakończeniu działania.

Podsumowując moc mogę ocenić spokojnie jako 6/10, myślę że ilość substancji deklarowanych przez producenta jest prawdziwa. Pamiętajcie żeby stosować się do dawkowania jakie zaleca Dutchtherapy! Produkt przeznaczony jest dla pełnoletnich, recenzja ma charakter informacyjny, nie namawia do spożywania.

Filmiki z recenzjami green out:

1 komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: