Aktualności Recenzje Rozrywka

Jak przerobić bongo na wysokiej jakości waporyzator za 85 zł

Chcesz spróbować waporyzacji bez wydawania prawie 1000 zł na dobry waporyzator? Jesteś tradycjonalistą i fanem bonga? Dzięki produktowi który dziś przedstawię, możesz to zrobić za około 80 zł.

  1. Vapocane Fusion
Źródło: Vapefully

Vapocane to specjalna nakładka do bonga która zmienia je w manualny waporyzator butanowy. Jest to model od którego zaczęła się moja przygoda z waporyzacją, głównie ze względu na cenę.

Co wyjątkowego jest w Vapocane? Otóż gwarantuje on konwekcyjne ogrzewanie suszu i jest wykonany ze szkła. Takie połączenie powoduje wielkie kłęby gęstej i smacznej pary, jest w stanie nam zapewnić o wiele lepszą jakość niż większość sprzętów elektronicznych które kosztują poniżej 500 zł. Obsługa jest dosyć prosta ale jak każdego waporyzatora trzeba go „wyczuć”. Całość składa się z cybucha i szklanej rurki którą możemy albo podgrzać palnikiem przed paleniem, albo przystawić palnik przy jej wylocie w celu ogrzania powietrza które następnie przejdzie przez nasz susz.

Szklana wkładka waporyzującą montowana może być zamiast tradycyjnego cybucha w dowolnej fajce wodnej o standardowym szlifie 14,5 mm lub 18,8 mm.

Obejrzyj na filmiku poniżej jak spisuje się Vapocane w połączeniu z bongiem.

Cena obecna(20.04.2021): 85 zł na Vapefully.

Dziś możecie również użyć kodu z okazji 4/20 na -15%: 420ALL

W każdym inny dzień możecie użyć kodu na -10%: WZL

2. Dobry palnik i butan

Jeżeli chce się korzystać z Vapocane w zdrowy sposób (używając wariantu z ogrzewaniem wlotu powietrza), bez wdychania zanieczyszczeń z palnika/zapalniczki, wystarczy kupić specjalnie oczyszczony butan, rozkłada on się przy spalaniu wyłączenie na tlen i dwutlenek węgla. Poniżej link:

Co do palnika, jest to koszt rzędu od 30-50 zł, warto wybierać produkty renomowanych firm(wtedy dłużej wytrzyma). Poniżej przykład:
Palnik
Jeżeli chcemy możemy kupić palnik lub zapalniczkę z dwoma dyszami, przyspieszy to proces waporyzacji.

3. Nie masz bonga? Nie ma sprawy!

Vapocane można kupić w zestawie z CaneGunem! Zestaw spisuje się znakomicie, para jest fajnie schłodzona, w ten sposób również uzyskamy bardzo dobrą jakość ale cena wzrośnie do 129 zł. W tej cenie można jedynie rozważyć czy nie lepsze jest kupienie np. używanego Vapcapa, również daje on wysoką jakość ale jest bardziej mobilny.

Źródło: Vapefully

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: